Oblastní přebor v Ústí nad Labem

20.11.2019

V sobotu 16.11.2019 se uskutečnil v Ústí nad Labem Oblastní přebor ve společných skladbách a dvojic a trojic. Současně proběhlo poslední kolo Ligy volného programu 2019.
Oddíl GSK opět zazářil a odvezl 2 přebornické tituly. Na Oblastním přeboru společných skladeb linie B děvčata Pavla Pechová, Eliška Mašínová, Karolína Bláhová a Iva Šafrová získala 1. místo a zlaté medaile a zajistila si postup na Mistrovství České republiky, které se uskuteční 1.12.2019 v Lázních Kynžvart. Držíme jim palečky, aby se jim i na Mistrovství ČR dařilo.

Dvojice ve složení Lucie Toušová a Kačka Savková pokračovala na své cestě za zlatem a stala se přebornicemi oblasti a ziskem 1. místa si zajistila postup na Mistrovství České republiky, které se uskuteční 7.12.2019 v Karlových Varech. Věříme, že se jim stejně bude dařit i na Mistrovství ČR.
K těmto dvěma zlatým medailím přidala také zlato Lucka Toušová v Lize volného programu 2019 v kategorii dorostenek a Kačka Savková stříbro. Pěkně zazávodily i holčičky ročníku 2010, které se představily s novými sestavami na období roku 2020. Úspěchem je také umístění Terezky Pechové, která získala v kategorii kadetek mladších 5. místo. Současně byla na tomto závodě také vyhlášena celková liga Severočeské oblasti. Zde nejlepší umístění získaly dorostenky, Lucka Toušová a Kačka Savková, které společně obsadily 1.-2. místo.