Aktuální události

Aktuality a informace o činnosti GSK Ústí nad Labem.
Ústecký pohár a Ústecký pohárek 2019
Prezentace mladších gymnastek na maturitním plese.
Exhibiční vystoupení v Bečově u Mostu
Letní Soustředění GSK Ústí nad Labem
MČR dvojic a trojic
Vánoční besídka 2018
Seminář trenérů
Advent Cup
Vánoční besídka 2018
Klokan 2018


Vinohradský pohár


Oblastní přebor a Podzimní liga


Rycon Cup 2018


Cena města Chomutova


MČR Kombinovaného programu 2018


Nábor moderní gymnastiky 2018

Oddíl moderní gymnastiky GSK Ústí nad Labem nabírá pohybově nadané dívky ročník 2012, 2013 a 2014.

MČR Dorostenek 2018

V neděli 13.5. se ve Vyškově uskutečnilo MČR dorostenek, kterého se zúčastnila Lucka Toušová a Kačka Savková.Závod byl velmi dobře obsazen ,všechny holčiny předvedly krásné sestavy. Velmi úspěšná byla Lucka Toušová, která i přes veliké zdravotní problémy, které ji postihly před závodem statečně bojovala až do konce a obsadila celkové 10. místo z 22 závodnic, za což si zaslouží velikou pochvalu.Kačce se závod nevydařil, kdy ji neposlouchala obruč a celkově skončila na 19. místě.

Oblastní přebory ZPMG a KPMG 5.-6.5.2018

Oblastní přebory Severočeské oblasti pro závodnice Základního a Kombinovaného programu se letos uskutečnily v Chomutově. V sobotu 5.května 2018 proběhl Oblastní přebor Základního programu. V nejmladší kategorii 0.B obsadila Lea Hořejší (r.2012) 6.místo a Veronika Hezoučká 9.místo. V rok starší kategorii 0.A vybojovala Natálka Špitálská 6.místo, Eliza Mamuti 7.místo, Natálka Nováková 8.místo a Lenka Dvořáková 10.místo. V 1.kategorii obsadila Nelinka Schovancová výborné 5.místo.

Chomutovský Pohár

~@URL@~/UzivatelskeSoubory/2018/Výsledky_CHP_2018.pdfV neděli 29.4.2018 se část našich gymnastek vypravila do Chomutova na Chomutovský pohár. Jako vždy se tohoto závodu účastnily oddíly z celé republiky. Dopoledne se úspěšně představily závodnice kombinovaného programu, kdy si naše tři závodnice odvezly hned dva poháry. Byly to ve 3.kategorii Karolína Bláhová za 1.místo za sestavu s míčem a  v 2.kategorii Iva Šafrová za 2.místo za sestavu se švihadlem. Terezka Tomanová obsadila velice pěkné 7.místo.

Oblastní přebor a Jarní liga Jablonec nad Nisou

Ve sváteční den 8.května 2018 vyjely naše závodnice volného programu do Jablonce nad Nisou. Starší děvčata si zde plnila další dvě kola Severočeské ligy. Nejlépe se dařilo Lucce Toušové (Dorostenky), která vybojovala 3.místo. Terka Kubínová se umístila hned za ní na 4.místě a Kačka Savková se umístila na 5.místě. Klaudie Dobešová (Kadetky mladší) a Natálie Charvátová (Kadetky starší) se shodně umístily na 9.místě.
Pro mladší závodnice byl tento závod Oblastním přeborem. Nejlépe si vedla Adélka Albrechtová (Naděje nejmladší A), která si vystoupala na stupínek vítězů pro stříbro. Ve stejné kategorii obsadila Martinka Vaygant  6.místo, Johanka Pejchalová 7.místo a Terezka Vejdělková 9.místo. V Nadějích mladších  obsadila Terezka Pechová sdílené 6.-7.místo a Nikča Dupalová 9.místo.

Jiřetínský Dráček 14.4.2018

V sobotu 14.dubna 2018 se naše závodnice volného a kombinovaného programu vypravily do Meziboří, kde pro ně oddíl TJ Sokol Horní Jiřetín připravil závod pod názvem Jiřetínský dráček. Naše děvčata se zde setkala s obrovskou konkurencí závodnic nejen z oblasti ale zejména z Prahy.

Ústecký pohár 2018 a oblastní liga kombinovaného programu II.

O víkendu 7. a 8.dubna 2018 náš oddíl hostil ve sportovní hale GetPower na Střekově hned dva závody moderní gymnastiky. V sobotu se konala Jarní liga II. pro závodnice kombinovaného programu. Bohužel se nervozita na našich děvčatech podepsala. Také náčiní neposlouchalo a tak medaile putovaly do jiných oddílů. Nejlépe se z našeho oddílu umístila na 4.místě Nikol Fousková (V.kateorie), za kterou se hned na 5.místě umístila Šárka Berková. Stejně jako Šárka obsadila 5.místo i Eliška Komárová (IV.kategorie), kterou na 8.místě doplnila Eliška Mašínová, na 9. Erika Nečasová, na 10. Pavla Pechová a na 11. Kristýna Lánová. V nejmladší I.kategorii si Johanka Fárková vybojovala 7.místo a Verča Přibylová 9.místo. Na 9.místě se umístila i Iva Šafrová v II.kategorii a Lenka Hoskovská ve III.kategorii.

Pozvánka na Ústecký pohár a Severočeskou oblastní ligu

O víkendu 7.a 8.dubna 2018 pořádá náš oddíl GSK Ústí nad Labem dva závody moderní gymnastiky.

Jarní liga I – Ústí nad Labem

První dvě kola Severočeské oblastní ligy roku 2018 pro základní program a I. a II. Kategorii kombinovaného programu hostil oddíl USK Ústí nad Labem v sobotu 10.3.2018 po dlouhé době v hale na Střekově.