Rycon Cup

9.11.2019
Sportovní hala, Stromovka 1216/12, České Budějovice (Dlouhá louka)
( Stromovka 12, České Budějovice, 370 01 )
http://www.cbsport.cz/sportoviste/sportovni-hala/
Zapnout Google navigaci

Společné skladby: Naděje nejmladší „B“: * 2012 a mladší Bez náčiní 1.provedení + Finále -2. provedení pro 8 nejlepších skladeb z 1. provedení 4-6 gymnastek (+ 1 náhradnice)

Naděje nejmladší „A“: * 2010 a mladší Bez náčiní 1.provedení + Finále -2. provedení pro 8 nejlepších skladeb z 1. provedení 4-6 gymnastek (+ 1 náhradnice)

Naděje mladší: * 2009 a mladší 4-6 párů kuželů 2 provedení 4-6 gymnastek (+ 1 náhradnice)

Naděje mladší: * 2010 a mladší 4-6 párů kuželů 2 provedení 4-6 gymnastek (+ 1 náhradnice)

Naděje starší: * 2007 a mladší 2-4 švihadla a 2 míče 2 provedení 4-6 gymnastek (+ 1 náhradnice)

Juniorky: * 2004–2006 5 švihadel 2 provedení 5 gymnastek, pokud je 6. gymnastka, musí nastoupit v jedné skladbě

Seniorky: * 2003 a starší 2 skladby – 5 míčů / 3 obruče a 2 páry kuželů 5 gymnastek

Dvojice a trojice: Naděje nejmladší A: * 2010 a mladší libovolné i kombinace dvou náčiní 2 provedení

Naděje mladší: * 2009 a mladší kužele 2 provedení

Naděje starší: * 2007 a mladší kombinace švihadel a kuželů 2 provedení

Juniorky: * 2004 a mladší švihadla 2 provedení

Seniorky: * 2003 a starší míče nebo kombinace obručí a míčů 2 provedení


Přihlášky do 19.10.2019

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Rozcvičení na závodní ploše - Naděje nejmladší, Naděje mladší - spol. skladby; Naděje nejmladší, Naděje mladší, Naděje starší – dvojice, trojice: 8:00 – 9:40 hod.

Rozcvičení na závodní ploše - Naděje starší, Seniorky – spol. skladby; Juniorky, Seniorky – dvojice, trojice: 13:30 – 14:00 hod. (GSK Ústí nad Labem: 13:53 - 13:59)

8.00 – 8.45 Prezentace závodnic a rozhodčích 8.00 - 9.40 Rozcvičení na závodní ploše dle rozpisu – NNML A,B, NML, Dvojice+ Trojice ,NNML, NML,NST 8.45 – 9.30 Technická porada rozhodčích, trenérek a činovníků 9.40 ZAHÁJENÍ DOPOLEDNÍCH SOUTĚŽÍ -bez nástupu exhibice

9.45 – 11.05 1. část soutěže: SPOL.SKLADBY - 2 provedení NADĚJE NEJMLADŠÍ „B“ 2012 a ml. - Bez náčiní NADĚJE NEJMLADŠÍ „A“ 2010 a ml. - Bez náčiní 11.05 – 11.55 2. část soutěže: DVOJICE a TROJICE - 2 provedení NADĚJE NEJMLADŠÍ „A“ 2010 a ml. – Libovolné náčiní NADĚJE MLADŠÍ 2009 a ml. – Kužele 12.00-13.30 3. část soutěže : SPOL.SKLADBY – 2 provedení NADĚJE MLADŠÍ – 2009 a ml. -Kužele NADĚJE MLADŠÍ – 2010 a ml. -Kužele DVOJICE a TROJICE - 2 provedení NADĚJE STARŠÍ 2007 a ml. -Míče a Švihadla 13.30 – 14.20 Pauza: 13.30 – 14.00 Rozcvičení na závodní ploše dle rozpisu – SPOLEČNÉ SKLADBY - NADĚJE STARŠÍ, SENIORKY DVOJICE + TROJICE JUNIORKY, SENIORKY 14.05 -14.20 Slavnostní nástup a zahájení závodu RYCON CUP 2019 -všechny kategorie Vyhlášení dopoledních soutěží EXHIBICE 14.20 - 15.10 4. část soutěže : DVOJICE a TROJICE - 2 provedení JUNIORKY 2004 a ml. – Švihadla 15.15 - 16.15 5. část soutěže : SPOL.SKLADBY -2 provedení NADĚJE STARŠÍ -2007 a ml. -Míče a Švihadla SENIORKY 2003 a st. - Míče nebo Obruče a Kužele DVOJICE a TROJICE - 2 provedení SENIORKY 2003 a st. - Míče nebo Obruče a Kužele EXHIBICE před vyhlášením 16.20 – 16.35 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ soutěží odpoledních kategorií Pozn. Dle potřeby a průběhu soutěže může být časový rozpis upraven!!!


Po dobu soutěže bude ve sportovní hale otevřen bufet (cca od 8:00). Po 10:00 bude v hale otevřena restaurace.

Během soutěže bude firma FOTO TADY a TEĎ pořizovat z průběhu celé soutěže fotografie, které si na místě budete moci prohlédnout a zakoupit.

Přihlášeny jsou: dvojice seniorky



  • 2019-rycon-cup.pdf

  • Umístění Kategorie Zavodnice
    1. dvojice Seniorky Savková K., Toušová L.



    SK MG Máj České Budějovice