Chomutovský pohár

28.4.2019
Chomutov sportovní hala Březenecká
( Březenecká 4704, Chomutov, 430 04 )
http://www.shbrezenecka.cz/
Zapnout Google navigaci

Základní program:

0.A kategorie 2012 bez náčiní


Kombinovaný program:

1.kategorie 2010 - 2012 bez náčiní

2.kategorie (III.VTp) 2008 - 2010 švihadlo

3.kategorie (II.VTp) 2006 - 2008 míč

4.kategorie (I.VTp) 2003 - 2006 kužele

5.kategorie (ŽENY) 2003 a starší libovolná volná


Volný program:

Naděje nejmladší C 2013 a mladší bez náčiní

Naděje nejmladší B 2012 bez náčiní

Naděje nejmladší A 2011 bez náčiní + švihadlo

Naděje mladší B 2010 bez náčiní + libovolná

Naděje mladší A 2009 švihadlo + obruč

Kadetky mladší 2007 - 2008 kužele + libovolná

Kadetky starší 2004 - 2006 míč + libovolná

Dorostenky 2003 a starší stuha + libovolná


Časový program:

Porada 9:00

Zahájení závodu 9:45

Bude upřesněno v pokynech dle počtu přihlášených závodnic.


Přihlášky do 5.4.2019


Časový program:

8:00 - 8:30 prezentace

8:00 - 8:50 rozcvičení (GSK Ústí nad Labem 8:21 - 8:30)

8:30 - 8:50 porada rozhodčích a trenérek kombinovaného programu

9:00 zahájení závodu kombinovaného programu bez nástupu

12:00 - 12:30 vyhlášení výsledků závodu


12:40 - 13:10 rozcvičení (GSK Ústí nad Labem 12:46 - 12:51)

12:40 dokončení prezentace

12:45 - 13:10 porada rozhodčích a trenérek volného programu

13:15 zahájení závodu volného programu bez nástupu

20:30 vyhlášení výsledků

Pro oddíly, které plánují pozdější příjezd: rozcvičení na závodní ploše bude probíhat pouze dle výše uvedeného rozpisu. Prezentaci provádějte ihned po příjezdu u hlavní rozhodčí během závodu KP.

Časový rozpis je orientační, během závodu může dojít k posunu, v tomto případě budou časy také posunuty dopředu. Počítejte s časovou rezervou.


Přihlášeny jsou:

Veronika Hezoučká, Lenka Dvořáková, Eliza Mamuti, Adéla Albrechtová, Johana Pejchalová

Klaudie Dobešová, Valerie Savková, Kateřina Savková, Lucie Toušová

Viktorie Marková, Natálie Špitálská, Tereza Tomanová, Kristýna Kučerová, Nela Schovancová, Karolína Bláhová, Iva Šafrová



  • Organizační_pokyny_CHP.doc
  • ROZPIS_CHP_2019.doc

  • Umístění Kategorie Zavodnice
    1. III.kategorie KP Bláhová K.
    2. Dorostenky Toušová L.
    5. Naděje mladší B Albrechtová A.
    6. II.kategorie KP Tomanová T.
    7. Naděje nejmladší B Hezoučká V.
    8. Dorostenky Savková K.
    10. Naděje mladší B Pejchalová J.
    11. III.kategorie KP Šafrová I.
    15. II.kategorie KP Schovancová N.
    16. I.kategorie KP Špitálská N.
    19. II.kategorie KP Kučerová K.
    23. I.kategorie KP Marková V.

    Parkování v okolí sportovní haly, Stravování v restauraci, která se nachází přímo v hale, nebo v blízkém okolí.

    SC 80 Chomutov