Oblastní přebor společné skladby + dvojice/trojice a Podzimní liga

16.11.2019
Sportovní hala UJEP
( Resslova 837, Ústí nad Labem - Klíše, 400 01 )

Zapnout Google navigaci

Oblastní přebor společných skladeb a dvojic/trojic

SPOLEČNÉ SKLADBY LINIE A Seniorky MT/A 2003 a starší 5 míčů (5 členek + 1 náhradnice) 3 obruče + 2 páry kuželů (5 členek + 1 náhradnice) Juniorky 2004 – 2006 5 švihadel (5 členek + 1 náhradnice) Naděje starší 2007 a mladší 2 – 4 švihadla + 2 míče (4-6 členek + 1 náhradnice) Naděje mladší 2009 a mladší 4 – 6 párů kuželů (4 – 6 členek + 1 náhradnice) SPOLEČNÉ SKLADBY BEZ NÁČINÍ Naděje nejmladší A 2010 a mladší bez náčiní (4 – 6 členek) Naděje nejmladší B 2012 a mladší bez náčiní (4 – 6 členek) SPOLEČNÉ SKLADBY LINIE B IV. kategorie 2003 starší míče + stuhy /minimálně 2 M + 2 S (4 – 6 členek) III. kategorie 2004 – 2006 švihadla (4 – 6 členek) II. kategorie 2006 – 2008 míče nebo kužele (4 – 6 členek) I. kategorie 2008 a mladší libovolné náčiní (4 – 6 členek) DVOJICE A TROJICE Seniorky 2003 a starší míče nebo kombinace obruč + kužele Juniorky 2004 a mladší švihadla Naděje starší 2007 a mladší kombinace švihadlo + míče Naděje mladší 2009 a mladší kužele Naděje nejmladší A 2010 a mladší libovolné i kombinace dvou náčiní Naděje nejmladší B 2012 a mladší libovolné i kombinace dvou náčiní

Startovné: 600,- za společnou skladbu (500,- pořádající oddíl)

150,- za závodnici dvojice/trojice (100,- pořádající oddíl)


Podzimní liga + celkové vyhodnocení ligy 2019 (VI. kolo Severočeské ligy – D, KSL, KMT NML)

Dorostenky 2003 a starší libovolná volná = VI. kolo Kadetky starší 2004 – 2006 libovolná volná = VI. kolo Kadetky mladší 2007, 2008 libovolná volná = VI. kolo Naděje mladší 2009, 2010 bez náčiní = VI. kolo

Startovné: 200,- za závodnici (100,- pořádající oddíl)

Časový program: prezentace 8,30 - 9,15 rozcvičení 8,00 - 9,40 porada činovnic, rozhodčích a trenérek 9,15 - 9,40 zahájení závodu 9,45

10:00 společné skladby bez náčiní 0.A a 0.B

11:20 vyhlášení výsledků společných skladeb bez náčiní

12:00 společné skladby linie A Naděje mladší - kužele; dvojice a trojice - Naděje mladší, Juniorky, Seniorky

14:00 společné skladby linie B

15:45 podzimní liga - Naděje mladší, Kadetky mladší, Kadetky starší, Dorostenky

17:20 vyhlášení výsledků

Časové údaje jsou orientační. V průběhu závodu se mohou změnit.


Přihlášky do: 26.10.2019 Přihlášeny jsou: Společná skladba linie B, dvojice seniorky

Adéla Albrechtová, Johana Pejchalová, Martina Vaygant, Tereza Pechová, Lucie Toušová, Kateřina Savková





Parkování v okolí. Drobné občerstvení v hale.

TJ Sokol Ústí nad Labem