Tomanová Tereza

III.kategorie kombinovaný program

GSK Usti

Tomanová Tereza

III.kategorie kombinovaný program




Seznam výsledků

Datum Závod Kategorie Umístění
03-10-2021 Lázeňský pohár III. kategorie KP 20
26-09-2021 Ústecký pohárek III. kategorie KP 13 - 14
05-09-2021 Chomutovský pohár III. kategorie KP 13
26-09-2020 Závod ke Dni dětí - společné skladby linie B společná skladba III.kategorie Linie B 3
04-06-2020 Carlsbad AirCup 2020 Kadetky 2008 - linie C 9
17-11-2019 Jablonecký pohár KP 2008-2010 2
08-05-2019 Oblastní liga KP 2019 II.kategorie KP 12
08-05-2019 Oblastní přebor - naděje + Jarní liga III II.kategorie KP 14
05-05-2019 Oblastní přebor KP II.kategorie KP 11 - 12
28-04-2019 Chomutovský pohár II.kategorie KP 6
27-04-2019 Oblastní přebor - kadetky, dorostenky + Jarní liga II II.kategorie KP 13
13-04-2019 Jiřetínský dráček II.A kategorie KP 11 - 12
06-04-2019 Pohár dobré vůle - Goodwill Cup II.kategorie KP 11
31-03-2019 Ústecký pohárek II.kategorie KP 9
24-03-2019 Jablonecký korálek II.kategorie KP 11 - 12
06-05-2018 Oblastní přebor KP 2018 II.kategorie KP 10
06-05-2018 Oblastní liga KP 2018 II.kategorie KP 9
29-04-2018 Chomutovský pohár 2018 II.kategorie KP 7
14-04-2018 Jiřetínský dráček II.kategorie KP 10
08-04-2018 Ústecký pohár II.kategorie KP 9 - 10
07-04-2018 Jarní liga II 2018 II.kategorie KP 17
10-03-2018 Jarní liga I 2018 II.kategorie KP 8
17-11-2017 Klokan 2017 Společná skladba Naděje nejmladší 2008 a ml. 3
11-11-2017 Oblastní přebor Společná skladba Naděje nejmladší A 6
04-11-2017 Vinohradský pohár Společná skladba Naděje nejmladší 2008 a ml. 9
14-10-2017 Cena města Chomutova Společná skladba Naděje nejmladší A 8
21-05-2017 Oblastní liga KP 2017 I.kategorie KP 10 - 11
21-05-2017 Oblastní přebor KP 2017 I.kategorie KP 13
07-05-2017 Jablonecká perlička 2017 I.kategorie KP 4
30-04-2017 Ústecký pohár I.kategorie KP 7
09-04-2017 Jiřetínský dráček I.kategorie A (ročník 2008) KP 6 - 7
08-04-2017 Jarní liga II 2017 I.kategorie KP 8
25-03-2017 Jarní liga I 2017 I.kategorie KP 10
18-03-2017 Jablonecký korálek 2017 I.A kategorie KP 10